Rita Ora ka kujtuar disa nga momentet e veçanta gjatë xhirimeve.

Këngëtarja Rita Ora po publikon shpesh imazhe të ndryshme në Instagram, shkruan lajmi.net.

Ajo çdo herë e më shumë po qëndron pranë fansave të shumtë dhe para pak minutash me ta i ka ndarë disa momente të veçanta gjatë xhirimeve të këngës “Your Song”.

Kjo për faktin se sot janë bërë tre vjet nga publikimi i këtij projekti muzikor.

“#YourSong mbush 3 vjet sot !!! kaq shumë kujtime të mahnitshme !!! ”, ka shkruar Rita pranë postimit të bërë në llogarinë e saj në Instagram.

View this post on Instagram

#YourSong turns 3 years old today!!! ?? soo many amazing memories!!! ❤️❤️❤️

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All