Adrola Dushi ka ndarë me ndjekësit imazhin e saj nga reklama për brendin e njohur.

Modelja e njohur po reklamon produktet e reja të grimit të markës “Mac” dhe duket për mrekulli si zakonisht.

Në imazhin që u publikua në faqen zyrtare të “Mac Cosmetics”, Adrola reklamon “Hyper Real Glow Palette”, çmimi i të cilës është 39.90 euro.

Shkëlqyesi për fytyrë përmbanë tri nuanca të reja dhe përshkruhet si produkt shumë i përshtatshëm për cdo tip lëkure.

View this post on Instagram

How glow can you go? Gleam on-screen with Hyper Real Glow Palettes ✨. Each features three hues of ultra-creamy, highly customizable powder highlighters. #MACHyperRealGlow

A post shared by M·A·C Cosmetics (@maccosmetics) on


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All