Modelja dhe këngëtarja, Victoria Beckham, mbahet mend nga të gjithë si femra që nuk buzëqesh asnjëherë.

Por së fundi Victoria habiti fansat e saj me foton e fundit bashkë me djalin e saj Cruz, njofton Klan Kosova

Ajo çka ishte e pazakontë ishte buzëqeshja në fytyrën e Victoria-s.

Ka qenë djali i saj që e ka publikuar foton në profilin e tij në Instagram, ku bashkëngjitur shkruan “Mesa duket mami im buzëqesh”.

View this post on Instagram

Apparently my mum does smile ?❤️

A post shared by C (@cruzbeckham) on


Flash Lajme

Më të lexuarat