Është gati për fëmijë të tretë, por Lorik Cana i vendos një kusht Lorik Cana është gati për t’u bërë baba për herë të tretë. I ftuar në emisionin “Ftesë në 5”, ish-kapiteni i Kombëtares tregoi se fëmijën e tretë e do të jetë djalë dhe këtë ia shpreh edhe bashkëshortes, Monikës.“Dëgjo kjo është diçka sipas dëshirës dhe momentit, unë ia kam shpreh gruas që nuk e heq këtë opsion (të ketë një fëmijë të tretë). I kam thënë që më siguron që është djalë patjetër. Por e kemi të vështirë për të qenë të sigurtë”, tha Loriku.  “Kur ke një djalë dhe një vajzë Zoti të ka plotësuar gjithmonë. Kjo është një gjë që unë e çmoj”, u shpreh ai.


Flash Lajme

Më të lexuarat