Ajo është një top modele që ka bërë histori në botën e modës, që pavarësisht moshës vazhdon ende sot të mbetet ndër modelet më të kërkuara.Naomi Campbell, që pak ditë më parë festoi 50-vjetorin e ditëlindjes është shfaqur e mrekullueshme në disa foto të realizuara në metronë e New York.Ka qenë pikërisht miku i saj Pierpaolo Piccoli, drejtori krijues i firmës së famshme Valentino, që me rastin e ditëlindjes së modeles ka bërë publike këto foto të patreguara më parë dhe të realizuara për fushatën publicitare të firmës së njohur në 2019.

Naomi-Campbell-campagna-ValentinoNaomi-Campbell-campagna-Valentino-5
<
>

Në fotot e realizuara në 2019 nga Inez & Vinoodh e mrekullueshmja Naomi Campbell shfaqet nudo në metronë e New York, në pozicione provokuese, shtrirë në selidjet e trenave dhe zbathur, duke mbuluar pjesët e saj intime me çantën e firmës së njohur italiane.


Flash Lajme

Më të lexuarat