Moderatorja dhe aktorja e njohur e humorit, Rudina Dembacaj është kthyer në një ndër personazhet më të komentuar. Së fundmi, ajo i ka prekur të gjithë me postimet e saj më të fundit në ‘Instagram’.Moderatorja tregoi se babai i saj ka disa probleme shëndetësore, ndërsa falenderon bluzat e bardha që po kujdesen për të.

“Në përgjithësi nuk i tregojmë momentet e vështira në rrjete sociale. Jo për t’i fshehur, por për të mos transmetuar trishtim te ata që na ndjekin. Por…Ja vlen ta bësh publike kur ke falenderime të sinqerta për të thënë”, shkruan Rudina.

234
<
>

Flash Lajme

Më të lexuarat