Capital T shumë shpejt do prezantoj albumin e tij të ri para fansave.

Capital T ka qenë njëri nga artistët më aktiv gjatë pandemisë, duke publikuar 2 projekte brenda disa javëve dhe shumë shpejt edhe albumin, shkruan lajmi.net.

Reperi orë më parë ka bërë një postim në rrjetin social Instagram ku njofton fansat e tij se kanë mbetur vetëm edhe pak ditë nga lansimi i albumit.

Ai ka thënë se në qershor do të publikohet edhe një këngë e re e cilat mendohet se është dedikimi që i ka bërë të ëmës, dhe pastaj publikohet albumi. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Veq 5 Muj mrena n’2020 ?me 4 super projekte pa e cek “AKULL” qe ka dal n’fund 2019 / edhe pse N’karantine nuk kena flejt po kena nejt aktiv per njerzt qe e dojn artin tone edhe jane me neve n’ket rrugtim edhe masi krejt e kan nal prodhimin se nuk po dihet a kan me pase sezone,na spo nalem se dashnia jone per me bo muzike nuk ndahet me sezona ? se e dim qe nisoj si per ushqim e filma njerzt kan nevoje edhe per muzike ?? e zgata pak ?N’QERSHOR gati ni super projekt + ALBUMI “SKULPTURE” ?♥️

A post shared by Capital T (@truekapo) on


Flash Lajme

Më të lexuarat