Blogerja Armina Melvani është gjithmonë aktive në rrjetet sociale, duke ndarë më shumë rreth përditshmërisë së saj.  Së fundmi, ajo publikoi një video ku ka xhiruar një film të shkurtër, siç e ka cilësuar dhe vetë ajo, ku shfaqet duke përdorur veshjet dhe parfumin “Light blue” të firmës së njohur italiane, Dolce&Gabbana.Mes komenteve të shumta, ku është komplimentuar për pamjen e saj, ka rënë në sy dhe komenti i aktores Olta Gixhari, e cila i shkruan se kot rri në Shqipëri, duke nënkuptuar se mund të shkoj më tej.

“Ehuuu ti kot rri ne AL ”– i shkruan Olta, ndërsa Armina është shprehur se do të ikë në Hollywood

“Do iki Hollywood pra.”– i përgjigjet Armina aktores ku kjo e fundit i përgjigjet: Hec pra ikim.


Flash Lajme

Më të lexuarat