Reperi nga Tetova, Samir Selimi i njohur si S4MM, ka publikuar këngën e re të titulluar “A8” të cilën e ka shoqëruar edhe me videoklip, shkruan rtv21.tv

Miksimi dhe masterizimi e këngës e ka bërë Don Gima, ndërsa tekstin e ka shkruar vet reperi.

Për videoklipin e këngës “A8”, S4MM ka bashkëpunuar me produksionin Alvision./21Media


Flash Lajme

Më të lexuarat