E frymëzuar nga ikona Monica Bellucci, blogerja e njohur, Armina Mevlani, ka xhiruar një film të shkurtër duke përdorur veshjet dhe parfumin “Light blue” të firmës së njohur italiane, “Dolce&Gabbana”.

”Një film i vogël, shijojeni”, shkruan Armina shumë e kënaqur për punën e bërë.

Në video, ajo është e veshur me të zeza dhe ”ngacmohet” nga një djalë, ndërkohë që ngjarjet supozohet që të zhvillohen në jugun e Italisë disa dekada më parë, një skenë që të kujton aktoren Monica Bellucci në filmin “Malena”

View this post on Instagram

Art directing from Me . Video and editing from @artemishajdini . Actor/model @gertikoxha . Dress & perfume @dolcegabbana

A post shared by Armina Mevlani (@armina_mevlani) on


Flash Lajme

Më të lexuarat