Kida ka ndarë disa imazhe nga seti i ri fotografik.

Kida përveç talentit dhe suksesit në muzikë është mjaft e komentuar nga mediat rozë edhe për pamjen e saj të jashtme, shkruan lajmi.net.

Së fundmi ajo ka punuar një set të ri fotografik, imazhet e së cilës i ka ndarë bashkë me fansat e saj në rrjetin social Instagram, ka pozuar veshur me një fustan të zi të shkurtër, ndërsa ka vënë në pah linjat trupore.

Ndryshe, sa i përket muzikës Kida për projektin e radhës do të bashkëpunoj me Mozzikun, ka konfirmuar reperi. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

lo’ capo’ con lo’ capo’ y yo soy la mama!

A post shared by KIDA (@kida) on


Flash Lajme

Më të lexuarat