Zaimina Vasjari duket tejet joshëse.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Zaimina Vasjari, e ka marrë edhe njëherë vëmendjen e ndjekësve në Instagram.

Ajo ka realizuar një foto nga oborri i shtëpisë dhe shihet e veshur me bikini ndërsa në prapavijë pishina të cilën si duket po e shfrytëzon në maksimum, sidomos gjatë këtyre ditëve të pandemisë.

Pranë postimit Zaimina i ka pyetur ndjekësit nëse do dikush pak nga pjata të cilën ajo po e mban në dorë.

Megjithatë sytë e ndjekësve kanë shkuar krejt diku tjetër.

View this post on Instagram

Pasta ? anyone?

A post shared by ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ (@zaimina_vasjari) on


Flash Lajme

Më të lexuarat