Alban Skenderaj dhe Elgit Doda janë në përfundim të projektit të ri.

Alban Skenderaj dhe Elgit Doda janë duke finalizuar projektin e tyre të ri, të cilin pritet ta publikojnë shumë shpejtë njoftojnë dyshja.

Në një postim të ndarë para pak minutave në Instagram, Elgiti thotë se ky projekt do jetë kolona zanore e kësaj vere dhe tingujt do i shoqërojnë publikun tërë sezonës.

“Nje dolli per hitin e rradhes. Do e degjoni deri sa t’ju vij ne maje te hundës. Ju premtojme se Kolona Zanore e kesaj vere do te jete”, shkruan pran fotos me Albanin.

View this post on Instagram

Nje dolli per hitin e rradhes ? Do e degjoni deri sa t’ju vije ne maje te hundes ?? Ju premtojme se Kolona Zanore e kesaj vere do te jete #parajsaime ? #comingsoon

A post shared by Alban Skenderaj (@albanskenderaj) on


Flash Lajme

Më të lexuarat