“Boni t’fala” është projekti i fundit i 2TON të cilin e publikoi në kohë pandemie me video dërguar nga fansat e tij.

Por, reperi nga Ferizaj nuk e ka ndërmend të ndalet.

Ai e ka gati një këngë të re dhe këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në Instagram.

“A qa po vjen”, ka shkruar ai duke mos dhënë detaje të tjera rreth projektit./Prive.al

View this post on Instagram

aaa qa po vjen….

A post shared by 2 Ton (@2tonofficial) on


Flash Lajme

Më të lexuarat