Modelja Afrona Dika ka postuar një seri fotosh në Instagram ku ka treguar përsëri asetet e saj

Gruaja e Bleros, që duket se në këtë kohë kanë jetuar edhe të ndarë gjatë kohës se koronavirusit pasi që nuk kanë postuar fotografi bashkë është parë sot duke i shijuar diellin në Zvicër.

Ajo sot ka postuar disa foto ku tregon asetet e saj të kolme derisa shfrytëzon kohën e bukur me diell dhe masat e lehtësuar në Zvicër për të marrë rreze dielli.

Foto e fundit e Afronës me Bleron është bërë para 9 jave dhe ajo është e bërë para kësaj kohe e ku Afrona shkruan se “i mungon shumë ai”.
Afrona, e cila shtatorin e vitit të kaluar u martua me Bleron në një ceremoni glamuroze në Shën Gjin edhe në këto foto shihet pa burrin e saj në krah pa të cilin nuk është shfaqur as gjatë pandemisë së koronavirusit. /GazetaExpress/

View this post on Instagram

Fun in the sun❤️ Top: @zebrafashion_official #welovezebra

A post shared by Afrona Dika (@afronadika) on


Flash Lajme

Më të lexuarat