Modelja dhe aktorja kosovare Arta Nitaj vazhdon me fotot e saj seksi nëpër rrjetet sociale

Bukuroshja pejane kësaj here ka zgjedhur që ta tregoj trupin e tonifikuar derisa kjo është fotoja e saj e parë që ajo del jashtë shtëpisë së saj.

Deri në këto momente, Artën e kemi parë më shumë të vetizoluar ku edhe ka bërë foto të ndryshme.
Bukoroshja pejane njihet për format e saj seksi, kurse pasi mori famë nga seriali “O sa mirë”, Arta është parë më shumë duke vazhduar karrierën e saj në Dubai. /GazetaExpress/

View this post on Instagram

Brand new season 🤫 @andidecani 📸

A post shared by Arta Nitaj ‎ارتا (@artaanitaj) on


Flash Lajme

Më të lexuarat