Agnesa Vuthaj është modelja shumë e njohur kosovare.

Ajo u bë që nga fillimi një prej më të pëlqyerave në publik, përcjell ORAinfo.

Janë paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë elegante ato që marrin përherë vëmendjen.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet në diponim të mirë, ndërsa veshja e saj unike ka marrë gjithë vëmendjne.

Ku është nisur e veshur kështu modelja Agnesa Vuthaj? /ORAinfo/

View this post on Instagram

Hello from the other side 💛

A post shared by Agnesa Vuthaj (@agnesavuthaj) on


Flash Lajme

Më të lexuarat