Pak kohë më parë moderatorja Arbana Osmani zbuloi se është shtatëzënë me regjisorin Eduart Grishaj mirëpo nuk dha ndonjë detaj nëse do bëhej nënë e një vajze apo djali. Mirëpo mbrëmjen e djeshme, është zbuluar gjinia e foshnjës që Arbana do të sjellë në jetë dhe kjo nëpërmjet dhuratave që ka marrë nga stafi i “Dua të të bëj të lumtur.

”Arbana dhe Eduart Grishaj do të jenë prindër të një djali

Kjo është kuptuar pasi stafi i emisionit i kishin blerë rroba për foshnjën, në ngjyrë blu, duke lënë të kuptohet në këtë mënyrë edhe gjinia.

Arbana është nënë e një djali që e ka më bashkëshortin e saj të parë, ndërsa ky do të jetë fëmija i parë për regjisorin Eduart Grishaj.


Flash Lajme

Më të lexuarat