Këngëtari, Gold AG bashkë me gruan kanë nisur pushimet në muajin korrik.Çifti me postime në profilet e tyre zyrtare në Instagram treguan se janë së bashku, shkruan portali GazetaBlic.

Goldi dhe Ermira, Dherminë e kanë zgjedhur si destinacion.

Ndryshe, këngëtari nga Presheva kurorëzoi dashurinë e tij me martesë gjatë pandemisë dhe thuhet se shumë shpejt do bëhet edhe baba.


Flash Lajme

Më të lexuarat