Det i mrekullueshëm dhe forma të mrekullueshme, ato të Sabrina Salerno. Pasi ka mbaruar lockdown edhe showgirli ka zgjedhur një lokalitet italian për pushimet e saj në kohën e koronavirusit.

Nga Porto Venere ja tek e shohim teksa tregon format e saj seksi me bikini në një seri fotosh që nxehin atmosferën social.

Me një fizik të skalitur si një 20-vjeçare, në moshën 52 vjeç ajo tregon një dekolte që të merr mendjen. Në bordin e një jahti super luksoz Sabrina zbavit fansat e saj nga Cinque Terre dhe në Instagramin e saj ndan foto që i lënë shumë pak vend imagjinatës.

Më në formë se asnjëherë artistja dhe këngëtarja e këngës së famshme ‘Boys Boys Boys’ që rreth viteve 90 bëri të gjithë meshkujt të ëndërronin për të, shfaqet edhe sot më në formë se kurrë.


Flash Lajme

Më të lexuarat