Edhe pse fliten prej kohësh për romancën mes tyre, Donaldi dhe Bora vendosën vetëm ditët e fundit ta pranojnë zyrtarisht lidhjen mes tyre.

Në llogaritë e tyre në ‘Instagram’ ata publikuan fotografi të ndryshme pranë njëri-tjetrit, gjatë ditëve në plazh.

Madje, i ftuar në “Në kurthin e Piter Pan” mbrëmjen e kaluar, Donaldi ka rrëfyer ndjenjat e tij për Borën.
I pyetur nga vogëlushët nëse e do partneren e tij, Donaldi tha: “Po, vdes për Borën”.

Kjo përgjigje kaq e ëmbël me siguri e ka bërë edhe Borën ta dojë më shumë partnerin e saj.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All