Një nga bashkëpunimet më të përfolura të këtij viti, ishte padyshim kënga “Aman” me Dafina Zeqirin, Ledrin dhe Lumi B.

Që nga publikimi kënga pati sukses dhe u prit shumë mirë nga publiku.

Për më tepër këta tinguj shumë verorë, u shoqëruan me një videoklip shumëngjyrësh dhe interesant.

E së fundmi, në llogarinë e saj Dafina ka ndarë pak nga prapaskenat e këtij videoklipi, që mund t’i ndiqni më poshtë. /Prive.al

View this post on Instagram

I would like to wholeheartedly thank everyone who made this project happen! Thank you to my team @bymoneyz – @deardsylejmani , @entermedia.tv – @bzzz.tv , @kacilleshi , @drenushaxharra , @arber_bytyqi_mua and to my two buddies @lumib @ledrivula 🎣

A post shared by Dafina Zeqiri (@dafina.zeqiri) on


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All