Reperi nga Gjilani, Fero, me këtë datë feston ditëlindjen dhe mbush plot 23 vjet jetë.

Urimet për reperin kanë nisur që në orët e para të kësaj dite, ndërsa nuk kanë munguar as befasitë nga më të dashurit e tij.

Partnerja e reperit, Arbenita, e befasoi atë me një tortë, të dekoruar me marihuanë, ndërsa në mbishkrimin që ia la fotos janë fjalët “Ditëlindja e të dashurit”.

Me rastin e ditëlindjes, Fero publikoi projektin e ri muzikor me titull “2Pac”, të vizuelizuar edhe me videoklip.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All