Fifi ka qenë gjithmonë nga ato këngëtare që i ka qëndruar besnike ‘look-ut’ dhe flokëve të saj të zinj.

Por me sa duket në klipin e ri, Fifi ka vendosur të vijë ndryshe.


Ajo ka publikuar një foto pranë Young Zerkës, me të cilin do të bashkëpunojë dhe shfaqet e gjitha e veshur në të kuqe, madje dhe flokët e saj.

Ajo ka marrë menjëherë komente të shumta për ‘look-un’, por edhe këngën që të gjithë mezi po e presin.

Bashkëpunimi i dyshes titullohet “Pa Gajle” dhe ka mbetur edhe fare pak për t’u publikuar.

View this post on Instagram

10.07.2020 ora 17:00 #PaGajle💥 @youngzerka / @cekicbeatz @imaginefilms @keymanagement1

A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official.fr) on


Flash Lajme

Më të lexuarat