Kënga e Kidës “Ja kem nis” është një nga hitet e verës së vitit 2016. Sot kënga numëron më shumë se 12 milionë klikime, mirëpo Kida ka disa rezerva. E ftuar në emisionin “NIN” në Klan Kosova, këngëtarja është pyetur për këngën që është penduar që e ka realizuar.

Pa hezituar aspak, Kida filloi të këndojë vargjet e “Ja kem nis”. “Ja kem nis – nuk e di… E kam realizuar shumë shpejt. Gjithçka është bërë shumë shpejt dhe kur e kam nxjerrë, kam thënë pse e bëra”, -është shprehur ajo.


Flash Lajme

Më të lexuarat