Artistët e njohur shqiptarë tashmë prej kohësh kanë nisur pushimet në vijën tonë bregdetare dhe së fundmi Genta Ismajli së bashku me të dashurin e saj , Huseyin Usta, kanë ndarë momente nga pushimet për ndjekësit e tyre.

Cifti kanë publikuar një video të përbashkët në rrjetin social Instagram, ku shfaqen mjaft të lumtur me njëri-tjetrin, teksa zhyten njëherësh në pishinën me ujë.

“Ne udhëtojmë së bashku me dashurinë time”, ka shkruar Huseyin në mbishkrimin e videos së ndarë me ndjekësit e tij në Instagram.

View this post on Instagram

❤️❤️

A post shared by ꧁𝕲𝖊𝖓𝖙𝖆 𝕴𝖘𝖒𝖆𝖏𝖑𝖎꧂ (@genta.ismajli.queen) on


Flash Lajme

Më të lexuarat