Ledri Vula feston sot ditëlindjen dhe nuk kishte se si të mungontë një urim plot ndjenjë nga gjysma e tij më e mirë.Sara Hoxha ka publikuar një foto ku shfaqet në një moment romantik me reperin Ledri Vula, me të cilin ndan një puthje gjatë perëndimit, ndërsa flet për një nga ditët më të lumtura të jetës së tyre.

“Kjo ishte një nga ditët më të lumtura në jetën tonë dhe pata fatin ta ndaja me ty. Për shumë ditë të tjera si kjo  Gëzuar ditëlindjen njeriu që dëshiroj ta mbaj përgjithmonë në zemrën time  #Culi”

Ti ketë dhënë vallë Ledrit lajmin se është në pritje të ëmbël, apo ka ndodhur ndonjë propozim për martesë? Gjithsesi për këto na duhet të presim…


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All