Aktori i dashur për publikun, Olsi Bylyku është gjithmonë aktiv në rrjetet sociale ku ndan dhe batuta me ndjekësit e tij. I cilësuar si një ndër personazhet publik më të thjeshtë, pasi ka ditur të fitojë zemrat e të gjithëve, ai nuk ka nguruar të postojë foto të disa viteve më parë, kur punonte në plazh, dhe një foto të ditëve të fundit.2
<
>

Në dy fotot e postuara në ‘Instastory’ vihet re ndryshimi ndër vite. “Para dhe pas kredisë”, shkruan aktori.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All