Oriola Marashi publikon shpesh në Instagramin e saj foto provokuese nga pushimet ose përditshmëria e saj. Por këtë herë duket se modelja ka ‘tërbuar’ keq ndjekësit e saj.

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

E veshur me bikini të vogla që i nxjerrin në pah format e përkryera, Oriola publikon një foto provokuese ku shfaq në plan të parë të pasmet.

“Të pasmet e mia nuk gënjejnë”, shkruan bukuroshja teksa publikon foton që nxit ndjekesit të derdhin komente dhe zemra.


Flash Lajme

Më të lexuarat