Ish-missi shqiptar, Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj turk, Tolgahan Sayisman janë bërë prindër për herë të parë në maj të vitit që lamë pas.

Almeda u bë nënë për herë të parë kur solli në jetë vogëlushin Efehan, ku padyshim ardhja e tij ka treguar se ju ka ndryshuar jetën përgjithmonë.

Lexo Edhe:
Një partner gjatë gjithë jetës? Ja përgjigja e bukuroshes shqiptare
Bukuroshja shqiptare së fundmi ka vendosur që të realizojë një bashkëbisedim me ndjekësit e saj në rrjetet sociale, duke iu kthyer përgjigje atyre në Instastory.
Mes shumë pyetjesh që ndjekësit i kanë bërë, është parë që dikush e ka pyetur nëse Efehani ka nisur të flasë ndonjë fjalë në gjuhën shqipe.
Ajo ka treguar se vogëlushi flet shqip, ai thotë fjalën “nona” për gjyshen e tij.

“Po, nonaaa, kështu e thërret mamin tim.”- ka shkruar Almeda./dosja


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All