Modelja Oriola Marashi dhe futbollisti i Kombëtares sw Shqkipwrisw, Eros Grezda u përfolur së fundmi se janë ndarë, por këtyre dyshimeve sikur i dha fund vetë çifti.

Teksa modelja ka publikuar disa foto të nxehta dhe provokuese në rërë, nuk ka munguar edhe komenti i Grezdës, i cili shkruan: “Zjarr, Zjarr”. Ai e shoqëron komentin e tij me një emoji me puthje, flakë dhe një zemër.

Por ajo që na ka habitur se fundmi është komenti i modeles, e cila ia ka kthyer me një seri kombinacionesh, pjesë e së cilave është një zemër dhe një arushë.

Me siguri ky është një sekret i çiftit, por ajo na bënë të kuptojmë se ata po jetojnë ende romancën e tyre.

View this post on Instagram

Got me like OMG [email protected] collection out now! By the master @juxhinkurti ❤️ Flawless Make up and hair by @bardhakolgeci_mua @egzonhairstyle! ❤️🐍

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on


Flash Lajme

Më të lexuarat