Oriola Marashi është një ndër modelet më të komentuara shqiptare. Prej disa ditësh, modelja po shikon pushimet në Turqi, ku nuk ka nguruar të ndajë me ndjekësit edhe momente të ndryshme së bashku me partnerin Eros Gresdën.

Së fundmi, modelja ka marrë sërish vëmendjen pasi ka pozuar topless. Me bikini dhe tërësisht në pjesën e sipërme, Oriola ka treguar edhe njëherë se është një ndër modelet më joshëse shqiptare.

Kujtojmë që Oriola dhe Eros u përfolën kohët e fundit për një ndarje të mundshme. Dyshimet lindës pasi ata nuk e ndiqnin më njëri-tjetrin në Instagram, por këto lajme ata i kanë hedhur poshtë me postimet dhe komentet që i lënë njëri-tjetrit


Flash Lajme

Më të lexuarat