Morena Taraku ka zgjedhur Turqinë për të bërë disa ditë pushime. Si gjithnjë provokuese në rrjetet sociale, modelja ka lëshuar njëmesazh për ish të dashurit e saj.“Më pëlqejnë mesazhet e ish-të dashurve të mi kur ata duan një shans të dytë”, ka thënë ajo. Kujtojmë se bukuroshja nuk ka zbuluar se kush e shoqëron në këto pushime, duke zgjedhur të flas për ishat e saj dhe jo për lidhjen aktuale.


Flash Lajme

Më të lexuarat