Miley Cyrus dhe Cody Simpson duken më shumë se kurrë të dashuruar me njëri-tjetrin.

Ka qenë këngëtari australian ai i cili ka ndarë së fundmi një foto me të dashurën e tij në ‘Instastory’, krah së cilës ka shkruar: “Kam rënë në dashuri me shoqen e ngushtë”.

Dyshja shfaqej bashkë në makinë dhe ‘look-u’ i kuruat i Miley-t me kapelen ‘Gucci’ dhe ‘makeup-in’ perfekt ka bërë që fansat ka komplimentojnë pafund këtë pozë të dyshes.

Kujtojmë se Miley dhe Cody e nisën lidhjen e tyre disa muaj më parë dhe që prej atij momenti dyshja ka qenë në krye të mediave rozë për shkak të kimisë që kanë treguar se gëzojnë edhe në publik.


Flash Lajme

Më të lexuarat