Me siguri të gjithëve ju interson se sa paguhen këngëtarët shqiptarë në Kosovë.
Kësaj pyetje nuk i ka shpëtuar as Ardian Bujupi në rubrikën “Haje ose Thuaje” në emisionin NIN me Alaudin Hamitin në Klan Kosova.

Sa paguhet ai, kë zgjedh mes Xhensilës dhe Elvanës dhe kush ishte e dashura e tij e fundit?

Si u përgjigj Ardiani, e kuptoni në videon e mëposhtme.


Flash Lajme

Më të lexuarat