Anxhela Peristeri duekt joshëse nga pushimet.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Anxhela Periteri, po i shijon pushimet në bregdetin shqiptar, shkruan lajmi.net.

Ajo ka zgjedhur Ksamilin për ti kaluar disa ditë atje e nuk po mungojnë as fotot të cilat po i publikon në rrjete sociale.

Në këto imazhe Anxhela duket tejet joshëse. Këngëtarja e ka marrë vëmendjen e ndjekësve me format trupore dhe ngjyrën që e ka marrë atje.

Edhe sa i përket projekteve muzikore Anxhela është një ndër këngëtaret e dashura për publikun./Lajmi.net/

View this post on Instagram

Good morning 🌞

A post shared by Music is my religion!♈️ (@anxhelaperisteriofficial_) on


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All