Mozzik ka dhënë sot lajmin më të mirë për fansat e tij.

Reperi hyri në Instagram përmes të cilit njoftoi ndjekësit se do t’i shpërndajë 30 CD të albumit në 7 qytete të Kosovës.

Artisti kërkoi nga fansat t’i kenë maskat dhe dorëzat për shkak të pandemisë. E gjithë kjo po bëhet në shenjë respekti të atyre që vazhdojnë ta përkrahin reperin.


Flash Lajme

Më të lexuarat