Moderatorja e njohur Marina Vjollca i ka surprizuar të gjithë ndjekësit e saj me postimin e fundit në rrjetet sociale.

Ajo është shfaqur me flokët në ngjyrë të zezë, duke i befasuar jo pak miqtë e saj.

Ndryshe siç janë mësuar ta shohin përherë me ngjyrën bionde të flokëve, me këtë ‘look’ dhe baluket, Vjollca ngjan si një njeri tjetër.

Marina Vjollca 😍

Gepostet von Gossip Albania am Mittwoch, 5. August 2020


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All