‘Femrat janë si kameleonë, kaq të përshtatshme, kaq të lakueshme dhe transformiste…’ ka shtuar ylli i pop-it, që pritet të sjellë në jetë fëmijën e saj të parë me Orlando Bloom pas pak ditësh.

Një himn i vërtetë për gratë, ’të afta të mbajnë në krahë peshën e gjithë botës dhe të bëjnë gjithçka me takat’, tregon këngëtarja, e cila mezi pret ti këndojë vajzës së saj këtë këngë. Katy Perry ka rrëfyer gjithashtu që
“What Makes a Woman” ka një impakt muzikor shumë akustik dhe do të jetë ky drejtimi që i pëlqen të ndjekë në të ardhmen.

‘Kjo do të jetë kënga e fundit e këtij albumi… por ndoshta ajo që vjen në fund do të jetë fillimi i diçkaje, e kuptoni çfarë dua të them?’, ka thënë këngëtarja, që nuk ka dashur të zbulojë listën e albumit.

foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All