Këngëtarja Bebe Rexha prej ditësh ndodhet në gjendje jo të mirë shëndetësore, pasi vuan nga infeksioni i sinusit. Bebe ka treguar se ka vështirësi në frymëmarrje dhe dhimbje koke prej ditësh.

Si rrjedhojë duhet t’i nënshtorohet një operacioni.Këngëtarja duket se po i kalon këto momente të vështira larg prindërve, pasi në një postim ajo ka treguar nevojën për të pasur  pranë nënën e saj.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All