Këngëtarja e njohur Manjola Nallbani është dalluar gjithmonë për format perfekte.

Ndonëse 52-vjeçe, ajo krahasohet me adoleshentet kur bëhet fjalë për linjat trupore.

Pak më parë, Manjola ka postuar një foto në Instagram, teksa shfaqet e veshur me bikini të zeza.

Këngëtarja i ka lënë të gjithë pa fjalë, pasi duket se vitet për të kanë ndalur dhe ajo mbetet po aq e re.

“Gushti. Muaji im i preferuar”, shkruan ajo krahas fotos.


Flash Lajme

Më të lexuarat