Humanisti ka ndarë ndihma për disa familje në komunën e Vushtrrisë.

Labinot Tahiri po vazhdon të ndajë ndihma për qytetarët në nevojë, ai sot vizitoi komunën e Vushtrrisë, ku dha kontributin e tij për qytetarët atje, shkruan lajmi.net.

Këngëtari gjatë vizitës së tij është nderuar edhe me mirënjohje nga kryetari Xhafer Tahiri, dhe humanisti thotë se kjo mirënjohje i takon qytetarëve.

“Faleminderit i nderuar kryetar Z. Xhafer Tahiri, pêr ndarjen e mirënjohjes për kohên kur ishim në aksione bamiresie me shperndarjen e ndihmave për shumë familje. Qytetarë, kjo ju takon edhe juve. Zoti ju bekoftë. Faleminderit Vushtri! Me respekt, Labi-FKSH”.

View this post on Instagram

Faleminderit i nderuar kryetar Z. Xhafer Tahiri, pêr ndarjen e mirënjohjes për kohên kur ishim në aksione bamiresie me shperndarjen e ndihmave për shumë familje. Qytetarë, kjo ju takon edhe juve. Zoti ju bekoftë. Faleminderit Vushtri! Me respekt, Labi-FKSH

A post shared by Labinot Tahiri FKSH✨ (@labinottahiriofficial) on


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All