Shyrete Behluli ka pozuar krah vajzave dhe nuses.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Shyhrete Behluli, është shumë e dashur për publikun, shkruan lajmi.

Me projetet e saj muzikore, zërin e edhe personalitetin, këngëtarja ka mbledhur rreth vetes shumë fansa.

Emri i saj komentohet shpesh edhe lidhur me pamjen e jashtme ku thuhet se duket si ti kishte shoqe vajzat e saj.

Dhe këtë e dëshmon një fotografi ku Shyhrete Behluli ka pozuar krah vajzave të saj dhe nuses dhe nuk po ua lëshon aspak rrugën.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All