Prej kohësh në media është përfolur largimi i moderatores Xhemi Shehu nga televizioni ‘Top Channel’. Këto zëra së fundmi i ka konfirmuar dhe vetë moderatorja, në Instagram.Moderatorja ka zbuluar lajmin, teksa i është përgjigjur ndjekësve kuriozë në komente. “E vërtetë që s’do jesh më në ‘Portokalli’?”- e pyet një ndjekës, ndërsa moderatorja i përgjigjet me “Po”.

Ndërsa, një tjetër komentues i shkruan: “Mos u lodh shumë se kemi ‘Portokallinë’ në tetor”, koment të cilit Xhemi i është përgjigjur: “Nuk lodhem duke e parë nga shtëpia.”

Mbetet për t’u parë se çfarë planesh ka Xhemi në të ardhmen, dhe a do të jetë më pjesë e televizionit.

12
<
>

Flash Lajme

Më të lexuarat