Këngëtarja e dashur për publiku, Adelina Berisha është treguar gjithmonë e rezervar përsa i përket jetës private.Mirëpo, ‘Prive’ zbuloi se këngëtarja është në një lidhje prej kohësh dhe partneri i saj quhet Denis Tolaj.

Ky i fundit, i cili ka një profil privat në ‘Instagram’ ka vendosur në bio shkronjën A pra inicialin e këngëtares bukuroshe.

12
<
>

Sa i përket karrierës, Adelina së fundi ka lansuar projektin e ri “Tradhtare” që e solli në bashkëpunim me Egzon.


Flash Lajme

Më të lexuarat