Këto janë ditë të gjata dhe të komplikuara për Uanda Narën.

Burri i saj Mauro Icardin doli pozitiv me Covid-19 pas festës në fund të gushtit në Ibiza së bashku me shokët e tjerë të skuadrës.

Pas një vere diskrete midis Milanos, Como dhe Parisit, Icardi së bashku me familjen e tij kishin vendosur të fluturonin në ishullin spanjoll për të kaluar disa ditë me miqtë në vilën e ëndërrave që ata marrin me qira çdo vit.

Pas konfirmimit të infektimit filluan menjëherë polemikat rreth vendimit të çiftit për ti dërguar fëmijët e tyre në jetën e natës të Balearics, pavarësisht nga rritja e numrit të të infektuarëve.

Në veçanti ish burri i Uandës, Maxi Lopez babai i tre fëmijëve të showgirl-it, sulmoi ashpër Uanda Narën duke e akuzuar atë për vënien e fëmijëve në rrezik dhe pretendimin se dy prej tyre ishin infektuar.

Uanda Nara nuk i ishte përgjigjur kritikave, por disa ditë më parë, në një video sociale, vajza e vogël, Isabella, specifikoi se vetëm babai i saj është i infektuar.

Fakti është që tani i gjithë klani është në karantinë në rezidencën pariziane.

Djemtë e shtëpisë luajnë futboll në kopsht, vajzat i përkushtohen seancave të gjata të grimit, Mauro Icardi kujdeset për qentë dhe Wanda është seksi.

‘Natën e mirë’ shkruan Wanda Nara në Instagram me nëj selfie të nxehtë ku i lë pak vend imagjinatës.

Me njërën dorë ajo bën foton ndërsa me tjetrën shtërngon gjoksin e saj bombastik.

Një pamje joshëse ku flokët e lagur kompletojnë imazhin seksi të saj gjithashtu një pamje e nxehtë për Maurito-n e saj në karantinë.


Flash Lajme

Më të lexuarat