Tayna po e shëtit botën, gjatë kohës kur nuk ka angazhime në koncerte.

Tayna si gjithë artistët e tjerë, gjatë këtij viti kanë qenë pasiv me koncerte, për shkak të situatës së krijuar nga pandemia COVID-19, shkruan lajmi.net.

Por, kjo gjë e kishte edhe anën pozitive për ta, ngase kishin rastin të qëndrojnë më gjatë pranë më të dashurve të tyre.

Krahas kësaj, ata udhëtuan në vende të ndryshme për pushime, e këtë pikë Tayna e ka shfrytëzuar në maksimum.

Ajo për një kohë të gjatë qëndroi në Amerikë, teksa u argëtua në maksimum, duke udhëtuar në vende të ndryshme.

Por, tashmë artistja ka ndërruar destinacion dhe këtë herë zgjodhi të udhëtojë në Turqi, nga ku edhe solli pamjet e para për fansat e saj.

“Po ku din n’La ca o’ buka e caji breee”, ka shkruar ajo me shaka sipër një fotografie që e shkrepi në Stamboll.

Kujtojmë se “Qe qe” mbetet kënga e fundit e Taynës, të cilës ia realizoi edhe anën vizuale dhe deri tani ka marrë mbi 10 milionë klikime në YouTube.

View this post on Instagram

Legs longer than people's promises

A post shared by Tayna (@tayna) on

SHPËRNDAJE


Flash Lajme

Më të lexuarat