Robert Berisha publikoi në “Instagram” pak ditë më parë një foto me të brendshme. Ashtu si bie në sy, kjo pozë ka zbuluar më shumë sesa duhet nga këngëtari që mesa duket është penduar dhe e ka larguar menjëherë këtë shkrepje, duke e zëvendësuar me një tjetër ku mbante veshur edhe pantallona.

Megjithatë fansave nuk kishte sesi mos t’i binte në sy, se në këtë foto këngëtari e ka ekzagjeruar pak, pasi dallohen lehtësisht format e organit gjenital. Duket se edhe vetë Roberti e ka riparë këtë pozë të tepruar dhe menjëherë e ka fshirë, por mos të harrojmë se gjithçka në rrjetet sociale mbetet.


Flash Lajme

Më të lexuarat