Moderatori Jimmy Kimmel ishte prezantuesi për  këtë vit i “Emmy Awards 2020”.

Përmes rrjeteve  sociale Jimmy ka ndarë me ndjekësit  imazhe të ndryshme, ndërsa po përgatitet për të moderuar.Në  fotot e publikuara, Jimmy është parë me një këmishë të bardhë, teksa në pjesën e poshtme mbante vetëm të brendshmet.

Moderatori shihej duke shijuar edhe një gotë Martini të cilën e mbante afër fytyrës. Kimmel drejtoi shfaqjen nga një skenë në Staples Center, ku nuk kishte publik. Skena shërbeu si qendra kryesore për Kimmel ndërsa prezantuesit dhe fituesit dhanë komentet e tyre nga shtëpia.


Flash Lajme

Më të lexuarat