Nëna e dy këngëtareve të njohura, Nora dhe Era Istrefi është shtruar në spital dhe i është nënshtruar një operacioni. Lajmin e bëri me dije vetë Nora, me anë të një postimi në rrjetet sociale.Këngëtarja postoi një foto, ku nëna e saj shfaqej në spital ndërsa bashkangjitur bën me dije se ajo është mirë me shëndet, teksa falenderon  mjekët për kujdesin.

“Faleminderit për kujdesin maksimal drejt shërimit të mamit”, ka shkruar Nora. Sipas ‘Prive’ nëna e Norës kishte probleme me veshkat, por tashmë ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore.


Flash Lajme

Më të lexuarat